Elektroporacja

Metoda tzw. „mezoterapii bezigłowej” to idealny zabieg dla osób, które nie chcą lub nie mogą wykonywać zabiegów igłowych. Potwierdzona w licznych badaniach skuteczność zabiegów elektroporacji zapewnia doskonałe efekty bez konieczności naruszania ciągłości skóry! 

Czym jest elektro-oracja?

Metoda ta polega na poddaniu skóry działaniu krótkich impulsów elektrycznych, które powodują czasowe otwarcie się kanałów pomiędzy komórkami skóry, a także reorganizację błon biologicznych z powstaniem tzw. elektroforów, które umożliwiają wprowadzenie substancji aktywnych wgłąb skóry bez użycia igły. 

Do zabiegu eloktroporacji w Gabinecie Keramed wykorzystywany jest mezokoktajl o bardzo szerokim składzie – zawierający liczne witaminy, aminokwasy, peptydy biomimetyczne, czynniki wzrostu i cytokiny – aby wieloaspektowo stymulować komórki mieszków do produkcji nowych włosów. Dodatkowo, podczas impulsacji elektrycznej emitowane jest również światło LED, które dodatkowo wspiera aktywność macierzy włosa. 

Podstawowy protokół zabiegowy obejmuje 6-8 zabiegów w odstępach 2-tygodniowych. Ilość zabiegów dobieramy indywidualnie do pacjenta podczas konsultacji trychologicznej. 

Wskazania:

  • Łysienie androgenowe
  • Łysienie spowodowane niedoborami składników odżywczych, stresem, anemią
  • Łysienie poinfekcyjne (np. Pocovidowe)
  • Słabe, łamliwe, cienkie włosy
  • Profilaktyka wypadania włosów
  • Pielęgnacja

Przygotowanie do zabiegu:

Należy dokładnie umyć głowę i nie nanosić na włosy żadnych produktów stylizacyjnych przed zabiegiem.

Przebieg:

Czas trwania zabiegu wynosi ok. 20-30 min. Aplikacja preparatu dokonywana jest specjalnym, precyzyjnym urządzeniem.

Zabieg jest zupełnie niebolesny, nie daje powikłań ani skutków ubocznych i nie powoduje wyłączenia pacjenta z życia codziennego, a już po wyjściu z gabinetu można powrócić do swoich zajęć. 

Kwalifikacja do zabiegu następuje podczas konsultacji trychologicznej!

Adres:

Keramed Katarzyna Markowicz 

ul. Poranna 31 D

Wrocław, 53-026

 

NIP: 8992978611

Email:

trycholog.keramed@gmail.com

Facebook
Facebook
Instagram