O mnie

Katarzyna Markowicz

Katarzyna Markowicz

Lekarz, Trycholog

Jestem absolwentką kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Ukończyłam zaawansowane kursy w zakresie trychologii medycznej, a także należę do Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, International Trichoscopy Society oraz World Hair Council.

Zajmuję się nie tylko przyczynami i leczeniem wypadania włosów, ale również chorobami dotyczącymi skóry głowy. W codziennej praktyce oferuję bardzo dokładną diagnostykę na najwyższej światowej klasy sprzęcie, rzetelną i opartą na dowodach medycznych wiedzę oraz zabiegi dające widoczne efekty. Zależy mi na tym, aby każda stosowana przeze mnie kuracja była zweryfikowana pod względem naukowym i charakteryzowała się wysoką skutecznością – wierzę, że tylko w ten sposób razem z pacjentem możemy odnieść sukces terapeutyczny.

Współpracuję z liderami branży trychologicznej w Polsce, wciąż pogłębiając swoją wiedzę, aby móc zapewnić swoim pacjentom najwyższą jakość świadczonych usług.

M

Kwalifikacje

Dostęp do aktualnej wiedzy medycznej i najnowszych publikacji naukowych, możliwość wymiany doświadczeń z najlepszymi specjalistami w dziedzinie trychologii, jak również szkolenia i kongresy nieustannie podnoszą moje kwalifikacje i dają gwarancję najwyższej jakości usług.

M

Nowoczesny sprzęt

Do diagnostyki skóry głowy i włosów wykorzystuję najwyższej klasy kamerę trychologiczną KC Scope oraz wyjątkowe urządzenie do prześwietlania korzenia i łodygi włosa HairPolarizer. Możliwości diagnostycze, jakie dzięki temu otrzymujemy, są bezkonkurencyjne.

Moi partnerzy:

Gabinet Medycyny Estetycznej Keramed

Dobre samopoczucie i bezpieczeństwo naszych pacjentów jest dla nas bardzo cenne.

Stworzyliśmy przestronne i jasne wnętrza, aby pacjenci mogli czuć się w naszym gabinecie swobodnie i komfortowo. W salach zabiegowych znajdują się profesjonalne fotele, które pozwolą każdemu przyjąć wygodną pozycję. Dbamy o czystość oraz ścisłe przestrzeganie zasad higieniczno – sanitarnych. Gabinet jest zlokalizowany w ustronnym miejscu, co pozwala naszym pacjentom czuć się dyskretnie po zabiegach w drodze do samochodu.

Pełna oferta Gabinetu Keramed

Kliknij w wybraną pozycję by zobaczyć więcej informacji!

Botoks

Powiększanie i nawilżanie ust

Nici hialuronowe

Laser frakcyjny CO2

Liposukcja strzykawkowa (usuwanie tłuszczu)

Sculptra

Mezoterapia

Nici liftingujace

Nadpotliwość pach

Lipofilling (wypełnianie własnym tłuszczem)

Plasmage (niechirurgiczne unoszenie powiek)

Radiofrekwencja mikroigłowa RF

Usuwanie tatuażu

Wypełnianie zmarszczek

GF Osocze bogatopłytkowe (wampirzy lifting)

Wolumetria twarzy

Bruksizm (zgrzytanie zębami)

Ulthera HIFU

Karboksyterapia

Lipoliza

Adres:

Keramed Katarzyna Markowicz 

ul. Poranna 31 D

Wrocław, 53-026

 

NIP: 8992978611

Email:

trycholog.keramed@gmail.com

Facebook
Facebook
Instagram